Сигнальна стрічка «Обережно, кабель зв'язку»

Сигнальна стрічка «Обережно, кабель зв'язку»

Сигнальна стрічка «Обережно, кабель зв'язку» від компанії VL-Electro - фото 1
1,95 ₴
Мін. замовлення: 250 м
В наявності | Тiльки оптом

Доставка

 Самовивіз в м. Київ
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
20 - 150 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

Стрічка "Увага, кабель зв'язку"


Сигнальна стрічка для кабелю зв'язку "Увага, кабель зв'язку" для телефонних, оптичних ліній зв'язку та інтернет кабелів

Характеристики

  • Напис: "Увага, кабель зв'язку"
  • Ширина 8см.
  • Бабіни по 100 м і 250 м, 500 м і 1000 м

"Увага, кабель зв'язку" стрічка яскраво-помаранчевого кольору застосовується під час прокладання ліній телефонного зв'язку, інтернет дроту, оптичних кабелів зв'язку в ґрунті. Стрічка укладається в траншею над кабелем по всій довжині лінії. Під час проведення розкопок сигнальна стрічка захистить кабелі зв'язку від непередбачених пошкоджень і розривів. Стрічки "Обережно, нижче кабель зв'язку" рекомендують використовувати лідери ринку, такі як Укртелеком, Київстар, Лайф, Інтертелеком, UMC тощо. Згідно з сучасними нормативами і вимогами кожна лінія зв'язку повинна накриватися сигнально-попереджувальними стрічками, що сигналізують про знаходження кабелю нижче, тим самим захищаючи лінію від непередбачених пошкоджень. Так само ми рекомендуємо встановлювати сигнальні кабельні стовпчики вздовж траси, в місцях поворотів лінії кабелю зв'язку, проходженню під дорогами тощо.

Сигнальна стрічка для телефонних ліній відповідає всім сучасним нормам і вимогам. Стрічка "Увага кабель зв'язку" купити в Україні. Сигнальна стрічка для кабелю ціна доступна для всіх.

Захистіть Ваші Лінії Зв'язку з Сигнальною Стрічкою "Увага, кабель зв'язку"


В еру всеосяжної цифровізації та повсюдного використання інтернету і телефонного зв'язку, захист кабельних ліній зв'язку набуває особливої актуальності. Сигнальна стрічка "Увага, кабель зв'язку" - це ваш надійний інструмент для запобігання пошкодженням телефонних, оптичних ліній зв'язку та інтернет-кабелів під час проведення земляних робіт.

Особливості нашої сигнальної стрічки:

  • Напис: "Увага, кабель зв'язку" ясно інформує про наявність важливих комунікаційних ліній під землею.
  • Ширина: 8 см, забезпечуючи хорошу видимість напису.
  • Довжина: доступна в бабінах по 100 м, 250 м, 500 м і 1000 м, даючи змогу покрити будь-яку довжину траси.
  • Колір: яскраво-помаранчевий, що привертає увагу і гарантує відмінну помітність навіть в умовах поганого освітлення.

Стрічка укладається в траншею над кабелем, забезпечуючи його захист по всій довжині лінії. Це просте, але ефективне рішення дає змогу запобігти непередбачуваним пошкодженням і розривам кабелів зв'язку під час проведення розкопок.

Чому важливо використовувати сигнальну стрічку "Увага, кабель зв'язку":

Попередження про наявність кабельних ліній: мінімізує ризик випадкового пошкодження під час земляних робіт.
Захист інвестицій: зберігає цілісність найважливішої інфраструктури зв'язку, запобігаючи дороговартісному ремонту і простоям у роботі.
Відповідність нормативам: наша стрічка відповідає всім сучасним вимогам і нормам, рекомендована до використання провідними операторами зв'язку в Україні, такими як Укртелеком, Київстар та іншими.
Додатковий захист:
Ми також рекомендуємо встановлювати сигнальні кабельні стовпчики вздовж траси кабелів, особливо в місцях поворотів і проходів під дорогами, для додаткового позначення і захисту кабельних ліній зв'язку.

Замовити сигнальну стрічку "Увага, кабель зв'язку" можна просто зараз на нашому сайті. Ми пропонуємо доступні ціни та оперативну доставку по всій території України, забезпечуючи захист вашої кабельної інфраструктури на найвищому рівні.

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
стрічка сигнальна
Маркування (написи)
«Обережно оптичний кабель»
Колір
помаранчевий
Ширина
80 мм
Показати всі